درباره ما

دسترسی جامع به اخبار تاثیرگذار خبرگزاری های مختلف و تحلیل های فعالان اقتصادی از کانال های خبری، توییتر و اینستاگرام با امکان شخصی سازی آن ها. اطلاع از قیمت لحظه ای بازار بورس، طلا و ارز ، صندوق های سرمایه گذاری و ارزهای دیجیتال. با اپلیکیشن بازده شما می‌توانید اخبار و تحلیل‌های اقتصادی از منابع مختلف را رصد کرده و از قیمت های لحظه ای و آخرین تحولات بازارهای مالی آگاه باشید. ویژگی های اپلیکیشن بازده : اخبار من با استفاده از "اخبار من" ، خبر های مربوط به نماد، صنعت یا خبرگزاری محبوبتان را دنبال کنید و از آخرین اخبار مربوط به پورتفوی خود مطلع باشید. نمای بازار قیمت های لحظه ای مهم ترین بازارهای مالی و اقتصادی : بازار سهام (بیش از ۱۰۰۰ نماد بورسی: فملی، فولاد، خودرو، خساپا، وتجارت، وبملت و ...) بازار طلا و ارز صندوق های سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال (‌بیت کوین، اتریم، تتر و .....) اخبار آگاهی از مهمترین و پرمخاطب ترین اخبار خبرگزاری های معتبر در بازارهای سرمایه تحلیل دسترسی جامع به تحلیل ها و سیگنال های فعالان بازار سرمایه از سراسر شبکه های اجتماعی سبد سرمایه ایجاد و مدیریت پرتفوهای مختلف امکان افزودن دارایی های متنوع شامل سهام، طلا و ارز دیجیتال در هر سبد دارایی محاسبه میزان سود / زیان کل و روزانه پرتفوی دیده بان رصد لحظه ای نماد های منتخب خود و اخبار مربوط به آن ها فیلتر بورسی تحلیل و بررسی سهم ها با استفاده از فیلتر های پرکاربرد بورسی منابع اطلاعات و قیمت‌ها: شرکت بورس و اوراق بهادار تهران شرکت مدیریت فناوری بورس تهران شرکت فرابورس ایران کانال های عمومی تلگرام و شبکه های اجتماعی

سلب مسئولیت

اپلیکیشن بازده همواره در تلاش بوده است که اطلاعات و قیمت های معتبر، اخبار و تحلیل های به روز را برای کاربران فراهم کند تا بتواند به عنوان راهنمایی برای کاربران جهت جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی در بازار سرمایه شود، در عین حال در این روند ممکن است اپلیکیشن، به دلیل اختلال در عملکرد بانک های اطلاعاتی یا هر گونه نقص در سامانه های دریافت داده با مشکلاتی مواجه شود. به همین منظور تیم بازده به شما یاد آور می شود که تمامی قیمت ها لزوما برخط و یا دقیق نیستند و هیچ تضمینی برای صحت آنها نیست. قیمت ها، تحلیل ها و اخبار فقط جهت اطلاع رسانی مناسب بوده و نباید مبنای خرید و فروش شما باشند. شرکت نارون، تیم بازده و تمام کسانی که در راستای توسعه این اپلیکیشن فعالیت دارند هیچ گونه مسئولیتی در ضررهای احتمالی شما (در استفاده از اطلاعات اپلیکیشن بازده از قبیل قیمت، اخبار و تحلیل های موجود) ندارد.

حریم شخصی

تیم بازده فقط به شماره تماس و دیگر اطلاعات ارسال شده که توسط شما در اپلیکیشن وارد می شود، دسترسی دارد. ما از این اطلاعات برای سرویس دهی به خودتان استفاده می کنیم و با هیچ شخص ثالثی این اطلاعات را در میان نمی گذاریم. همچنین با نصب اپلیکیشن اطلاعاتی از قبیل نوع دستگاه ، مدل دستگاه، نوع سیستم عامل و شناسه تبلیغاتی اندرود ( سرویسی که برای تحلیل رفتار کاربر استفاده شده و به هیچ عنوان به طور مستقیم به شخص حقیقی مرتبط نمی شود) را برای ارائه بهتر خدمات به شما جمع آوری می کنیم. در صورت هرگونه سوال در خصوص سیاست حفظ حریم شخصی با ما در تماس باشید:

support@baazde.com